Як самостійно подорожувати по європі


Міста Європи вже одним згадуванням про себе викликають мрії про поїздку, щоб все побачити своїми очима: затишні вулички Парижа і загадковий туманний Лондон, водні канали романтичною Венеції і унікальну архітектуру Мадрида ... По істині безмежні можливості для розваг, екскурсій та шопінгу - про такий відпочинок мріють багато.

Простіше всього звернутися в турагентство, яке вирішить всі питання, що стосуються поїздки. Особливо вигідно, при наявності відкритої шенгенської візи, купувати «палаючі» тури в Європу за один-два дні до вильоту - їх вартість буде в два і більше рази менше реальної ціни. Але є багато бажаючих відвідати Європу самостійно, чому сприяє розвинутий сервіс для мандрівників: транспортний, готельний, ресторанний і т.д.

Спланувати поїздку і придбати практично все, що для неї потрібно, можна не виходячи з дому. Що ж необхідно для подібної подорожі? Зупинимося на найважливіших моментах:

Визначення часу візиту

Якщо ви бажаєте заощадити кошти, то для подорожі переважніше буде весна, осінь чи зима, коли ціни дещо знижуються. Крім того, в останні роки в літній період європейські міста часто страждають від сильної спеки. Визначтеся з місцями, які ви хочете відвідати, і складіть маршрут. Зберіть всю можливу інформацію: подивіться форуми, подивіться відгуки і т.д. Про те, куди поїхати відпочивати і в якому місяці, читайте тут.

Віза

Її оформлення є необхідною умовою для в'їзду в більшість країн. На сайті посольства держави, куди ви прямуєте, можна дізнатися всю необхідну інформацію за умовами і термінами видачі віз, і записатися на відповідну дату. Якщо ви будете оформляти шенгенську візу, то, для виключення проблем при виїзді, більшу частину подорожі повинні будете провести в країні, що видала вам цю візу. Для оформлення шенгенської візи обов'язковою умовою є медична страховка, яка дає можливість отримати безкоштовне медичне лікування в країнах ЄС.

Придбання авіаквитка

Для самостійної поїздки вигідніше буде купити авіаквиток онлайн, провівши оплату банківською картою. У цьому випадку вартість квитка буде менше. Можна скористатися спеціальними пропозиціями авіаперевізників, які періодично влаштовують розпродажі, проводять різні акції, бонусні програми і т.п. Найчастіше витрати на дорогу можуть бути набагато менше, якщо вилетіти у потрібну країну з сусідньої держави, де є рейси авіакомпаній з більш дешевими квитками.

Бронювання номера в готелі

Це можна зробити безпосередньо на сайті обраного вами готелю. Якщо у вподобаному готелі вільних номерів на дату вильоту не виявилося, можна розглянути інші варіанти, включаючи готелі, які розташовані на видаленні від центру. В останньому випадку проживання вам обійдеться дешевше, так як вартість номера буде нижчою. Важливо, щоб готель приймав гостей у той час, коли ви під'їдете. Знайти готелі ви можете тут.

Транспорт і екскурсії

Для самостійних поїздок по місту вигідно буде купити проїзні квитки або спеціальні карти для проїзду в громадському транспорті. Якщо ви плануєте багато екскурсій, варто купити абонементи для відвідування музеїв і інших цікавих місць.

Покупки та живлення

Покупки краще здійснювати поза туристичними зонами, де, як правило, вартість товарів і послуг вище, ніж у звичайних супермаркетах. Те ж саме стосується харчування в ресторанах.

Якщо у вас є друзі або родичі, які проживають в Європі, можна звернутися до них з проханням надіслати запрошення. Вони можуть надати вам допомогу у виборі зручних авіарейсів і житла, порадити, які цікаві місця варто відвідати.

Подорож до Європи можна здійснити, поїхавши на мовні курси. Звернувшись в спеціалізований центр, ви зможете вибрати відповідну програму і варіант проживання: родина, готель чи гуртожиток. Подібні поїздки можуть тривати від двох тижнів і більше.

Досить незвичайний варіант подорожі в Європу - виїзд на волонтерські роботи. Це може бути, наприклад, реставрація архітектурних пам'яток, будівельні роботи або збір врожаю в який-небудь з європейських країн. Витрати по харчуванню, проживанню та деяким розвагам покладає на себе запрошуюча сторона.

З вашого боку необхідно буде сплатити реєстраційний внесок (зазвичай це сума близько 200 €) та дорожні витрати. Для подібних поїздок необхідна вимога - знання англійської мови або мови країни, в яку ви прямуєте. Термін перебування складе від двох до чотирьох тижнів.

Незалежно від того, яким способом ви будете подорожувати до Європи самостійно, варто ретельно обміркувати всі деталі вашої подорожі, та воно принесе вам тільки приємні враження.

Написать отзыв
Плохо Хорошо

Введите код, указанный на картинке: